Menu Sluiten

Toekomst Oranjevereniging onzeker

Zoals u van ons gewend bent hebben we voor 2020 weer een uitgebreid programma neergezet.
Zo is er op 29 februari een avond met muziek van Q-music in de Binder, op 27 april vieren wij uiteraard Koningsdag en op 25 april organiseren wij in de Schermerij een koffieochtend voor alle ouderen van Leersum. In de nacht van 4 op 5 mei wordt er een sportief toernooi georganiseerd in de Binder waar we met de verschillende verenigingen een breed en gevarieerd programma neerzetten.

Daarna wordt de toekomst voor de Oranjevereniging Leersum onzeker. Het huidige bestuur is al sinds 2 jaar op zoek naar nieuwe bestuursleden. De huidige bestuursleden zijn alle vele jaren actief voor de Oranjevereniging en omdat het ‘ soms mooi is geweest’ of omdat er inspanningen of verplichtingen elders zijn bijgekomen zullen zij hun werkzaamheden voor de Oranjevereniging afbouwen. We hadden gehoopt dat we dit in de afgelopen 2 jaar langzaam hadden kunnen overdragen naar anderen die weer enthousiast zich willen inzetten. En hoewel er wel voorzichtige berichten waren heeft dit niet geresulteerd in concreet nieuwe bestuursleden, waardoor het er naar uit gaat zien dat vanaf 5 mei 2020 er geen verdere activiteiten door de Oranjevereniging Leersum worden aangeboden. Mocht u interesse hebben laat het ons weten, dan kunt u dit seizoen nog meedraaien om zo wat kennis van ons over te nemen.