Menu Sluiten

Meld je aan! Versierwedstrijd Koningsdag 2021

Oranjevereniging Leersum organiseert dit jaar een Koningsdag Versierwedstrijd voor en door alle inwoners, met extra aandacht voor de Leersumse ondernemers. Iedereen die meedoet, maakt kans op mooie prijzen, die bij een aantal Leersumse winkels en bedrijven kunnen worden uitgegeven. Win-win voor de Leersumse inwoners én de ondernemers!
Het inschrijfformulier is inmiddels gesloten.

De juryprijzen zijn bekend! Bekijk hier de uitslagen!

Je kan nog steeds kans maken op een dinerbon t.w.v. €100 door te stemmen op de versierde woningen via dit stemformulier.

Ook worden er leuke prijzen uitgedeeld aan de top 4 van onze online Koningsdag pubquiz. Inschrijven voor de pubquiz kan via dit aanmeldformulier.

Op Koningsdag gaat onze jury op pad om de woningen van alle deelnemers te bekijken en te beoordelen. De top 5 wint prachtige prijzen. Dat Leersum met Koningsdag 2021 zo mooi versierd is, is natuurlijk al een feest. En om iedereen echt te motiveren hebben we een flinke prijzenpot klaarstaan.

Op deze Versierwedstrijd zijn deelnamevoorwaarden van toepassing.