Menu Sluiten

Koningsdag 2022 – Het volledige programma

Download hier het volledige programma van Koningsdag 2022 in Leersum!

07:00 Luilak ontbijt bij het terras van De Binder bar
09:15 We hijsen de vlag en starten Koningsdag
09:30 Optocht versierde fietsjes i.s.m. EMM
10:00 Aubade i.s.m. EMM en RidgeVoices
10:00 Starten allerlei leuke activiteiten, zoals de Kleedjesmarkt – je mag vanaf 8 uur al een mooi plekje uitzoeken; ook de Brandweer en Scouting Zuylensteyn starten rond 10 uur met hun activiteiten en natuurlijk de springkussens, knutseltafel en schminkmeiden!
11:00 trapt het Muziekplein af met Blomdance en tot het einde van de dag is er de hele dag iets te zien, dansen en mee te zingen! De Kidz-DJ maakt er een feest van om 15:00 en als spetterende afsluiter een optreden van Vieze Jack om 18:00.

Volg ons ook op Facebook! We zien jullie graag allemaal woensdag 27 april aan de Hoflaan!